Nihongo.pun.pl - Oficjalne forum czatu Nihongo - informacje o Japonii i języku!

Fascynuje Cię Japonia?:) Tu znajdziesz czego szukasz. Jesli nie po prostu zapytaj.

Ogłoszenie

Hej! Miło mi Cię powitać! Nasze forum dopiero się rozwija. Możesz nam pomóc - udzielaj się, ucz się lub napisz dla nas jakąś pracę o Japonii ;) Przyjemnego korzystania!

#1 2011-01-20 09:27:22

 Banano

Król Julian

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 35
Punktów :   

Skład naszego Crew ;)

Oto skład naszej ekipy (będę jeszcze zmieniał i dodawał, ale tak na dzień dzisiejszy):
Mam nadzieję, że w przyszłości każdy coś o sobie napisze, żeby można to było wkleić tutaj ;P

Banano - Site Admin, ale nie mam zamiaru nikogo ograniczać i specjalnie się rządzić. Postaram się czuwać nad ogólnym  porządkiem na forum i coś tam tworzyć

Łukasz mam na imię W liceum się uczę i mam różne dziwne zainteresowania. Trochę japoński, karate, trenowałem boks i tańczyłem break dance Jestem gadatliwy i upierdliwy, przekonacie się. Nie zawsze jestem w stanie pogodzić się z tym, że nie wszyscy lubią czytać moje wypociny, wybaczcie. Staram się być pogodny i zawsze w miarę rozumieć innych. Miłej współpracy



Dan - Nasz mod działu o języku, będzie prostował błędy popełnione przez innych Może kiedyś sam się poudziela ;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bacchusclub.pun.pl www.allpc.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.coshotel.pun.pl